Преимущества контракта

Spravka MTS (111)Не дарма кажуть, що до гарного швидко звикаєш. Тим більше якщо це було тривалий звикання.

Довгий час був користувачем контрактного зв’язку оператора мобільного зв’язку МТС. Але з недавнього часу перейшов на припейд. Хороші тарифи і ніяких зобов’язань, здавалося б, безпрограшний варіант, але вчора несподівано прийшло повідомлення «Balans vashego scheta = 0.00 UAH. Ne zabud’te popolnit’ schet». Платних вихідних-вхідних дзвінків не було, але мало, може WAP який небудь запустився, GPRS точно не міг «з’їсти» стільки грошей.

Знаючи, що мої дзвінки не в пріоритеті, озброївшись гарнітурою, зважився все ж додзвонитися оператора са11-центру. Але не тут то було…

Тривалість дзвінка в мережі МТС обмежена 30 хвилинами і не дивно, що за півгодини, додзвониться оператору виявилося неможливим.

Поделиться в соц. сетях

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
баланс Вашего счета, как дозвониться оператору МТС, МТС Украина, МТС-Україна, оператор, оператор МТС, справка МТС

Comments:

7 Мысли о “Преимущества контракта

  • Наверное, мне так повезло. Через пару дней дозвонился за 4 минуты. Оказалось, телефон забыл заблокировать и он позвонил на какой-то развлекательный номер и наслаждался 9 минут. Вот он – искусственный интеллект 🙂

  • Странно.
    Я множество раз дозванивалась оператору МТС предоплаты, меняла тариф на интернет, связь и, даже, выясняла сколько денег со счёта куда ушло. Занимало это не больше 5-ти минут.

  • Причем, это время я не шарился по меню, а конкретно “полез” разговаривать с оператором 🙁

  • вот вам хваленый МТС!!! На лайфе дозвон занимает максимум пол минуты…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *